От: Бар "Наздраве"
Ади сЯ нема се обиждаме нали
НАздрави
Ади сЯ нема се обиждаме нали
НАздрави


с тая червената рошла е като трънче в очите!
с тая червената рошла е като трънче в очите!
Тук са 59 потребители онлайн. 0 потребители и 59 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар