От: Бар "Наздраве"
Де го тоа коч бре адаш?
Нещо курбан чорбичка не моем ли да спретнем от него , чи както върви с ракиен .....аууууу
НаздравИ
Де го тоа коч бре адаш?
НаздравИ

















Тук са 52 потребители онлайн. 0 потребители и 52 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар