От: Бар "Наздраве"
Айде и аз да се включа най-накрая
Честит празник, Българе!
И наздраве с елексир- бЕло винце!

Айде и аз да се включа най-накрая

Честит празник, Българе!
И наздраве с елексир- бЕло винце!


Тук са 26 потребители онлайн. 0 потребители и 26 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар