От: Бар "Наздраве"
А, наздраве и от мен.
А, наздраве и от мен.
А уж беше,,ако работата пречи на пиенето,спираме раЛтата...''А наздраве!
Тук са 49 потребители онлайн. 0 потребители и 49 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар