От: Бар "Наздраве"
Честито на... детето! Да ти е жива и здрава! Наздраве!
П.П. Тия, последните, бонбони са най-добри!
Честито на... детето! Да ти е жива и здрава! Наздраве!
П.П. Тия, последните, бонбони са най-добри!

Тук са 60 потребители онлайн. 0 потребители и 60 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар