От: Бар "Наздраве"
Малко да ви подразня:

Наздраве!
Малко да ви подразня:
Наздраве!
...за мезе филе"Елена",обаче ,защо има вкус на нафта....?
,не се шегувам.
Наздраве

За начало .

Тук са 17 потребители онлайн. 0 потребители и 17 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар