От: Бар "Наздраве"
Наздраве, пичове!
Приседнах на бира и саламец, след като пихме по едно узо с комшийката.
Наздраве, пичове!
Приседнах на бира и саламец, след като пихме по едно узо с комшийката.


Тук са 51 потребители онлайн. 0 потребители и 51 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар