От: Бар "Наздраве"
Ха наздраве и от мен!
Ха наздраве и от мен!
Имах предвид освен "наздраве момци", че в бара се вяскат и момичета.
Имах предвид освен "наздраве момци", че в бара се вяскат и момичета.
...Или две????А наздраве!
Тук са 238 потребители онлайн. 0 потребители и 238 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар