От: Бар "Наздраве"
Няма даже кой да ме напсува у бара.
Наздраве на целия бар.
Няма даже кой да ме напсува у бара.
Наздраве на целия бар.

? Наздраве на цялата компания!
Тук са 68 потребители онлайн. 0 потребители и 68 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар