От: Бар "Наздраве"
Айде,петък е!Едвам чакам да стане петък,та да пийна едно
НАЗДРАВЕ!
Айде,петък е!Едвам чакам да стане петък,та да пийна едно
НАЗДРАВЕ!
)
Тук са 47 потребители онлайн. 0 потребители и 47 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар