От: Бар "Наздраве"
Каксте бе Чеда мои,да заместя дедо поп за малко.
Наздраве на целото бар.
Каксте бе Чеда мои,да заместя дедо поп за малко.
Наздраве на целото бар.
Като си рекъл, Мохито да е... със сламки.


Тук са 133 потребители онлайн. 0 потребители и 133 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар