От: Бар "Наздраве"
Отново, наздраве и от мен.
Отново, наздраве и от мен.


. Та да почерпиш ми е думата. Наздраве на теб и на Сички, разбира се.
Тук са 138 потребители онлайн. 0 потребители и 138 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар