Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Мамицата им мангалска...
    Първо надраве,и второ на сапун, който да се използва само за къпане на животни.
    Коле много гадно ти е сега но наздраве.
    Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
      А наздраве.
      Тамън мислех да мезна с кисело зелце. Обаче отгоре, дето не го беше покрила водата е мухлясало. Изрязах го, извадих от дъното, ама мирише на мухъл. Язък..
      Наистина язък за материала, Жоре. Ама не е късно да се накисне друго. Ние още не сме слагали. Майка ми казва, че може да се получи от неправилно дозиране на солта, или понякога, когато попаднеш на много торено зеле с разни химии.
      Наздраве!

      Първоначално публикуван от Янита Преглед на мнение
      Ама що така?Хайде,Наздраве!Аз също ще правя кис.зеле следващата седмица и това ще ми е за първи път,дано не и за последен
      Значи, слагаш в бидонята колкото искаш там зеле. Маринатата е на всяка кофа (10л) студена вода-две чаени чаши сол. За препоръчване е морска, но става и с обикновена. Разбиваш хубаво и заливаш, докато покрие поне 10см. Зелето поема малко, а и част се изпарява.
      Хубаво е да се затисне с камък. Баща ми плете нещо като плоска решетка от лозови пръчки и отгоре слага камък.
      След два дни почваш да претакаш всеки ден, докато втаса. Когато прецениш, че е достатъчно кисело (втасало), вземаш от аптеката едно пакетче натриев бензоат, разбиваш го в една кофа разсол, който източваш предварително и го добавяш в бидонятааа.
      Така зеЙето се запазва твърдо чак до напролет.
      Успех!
      И да споделиш, като втаса как е мезето!
      Наздраве, Яни!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от eka Преглед на мнение
        Коле много гадно ти е сега но наздраве.
        Ракията започва да ми действа, а и виното си казва думата, та гадното намалява
        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        или понякога, когато попаднеш на много торено зеле с разни химии.
        Сашо, да ме извинява майка ти, но и кажи, че не е права. От тор се получава единствено и само по-добра и по-вкусна земеделска продукция. Голяма заблуда е това, че като се тори много и храната ставала вредна или негодна даже... То растението си взема колкото му е нужно за развитието, и се чувства много добре при излишък на хранителни вещества. Виж, ако е пръскано с пестициди и не е спазен карантинния срок е вече лошо, те затова са измислени тези карантини. Не се давайте на масовата психоза дошла от запада.
        Днес по новините чух, че в Англия искали да разделят и тротоарите на ленти за движение-бърза и за зяпачи... Кажете това нормално ли е? Същото е и с торовете и екоидиотщините, но понеже се говорят от много време-много хора им се връзват. Гьобелс е жив...
        Извинявай Саше, ама ми е нервно тази вечер
        Наздраве.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Кофти,Свате,кофти...Наздраве
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Коле, не се коси. Възможно е да е било и от някакви химикали, когато преди дев години зелето се разсипа.
            Ти си последния човек, с когото мога или искам да споря, особено що се отнася до земеделска продукция.
            Не мога да ти се разсърдя, щото няма за какво!
            Знам, че ти е кисело и съжалявам за кофти случката.
            Айде, наздраве!
            Важното е да сме живи и здрави. Макар да знам, че е трудно да не се коси човек в такива случаи.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Абе, наздраве.
              Коле-е, мойто е бел кахър. Дано намериш "приватизаторите". А ти си знаеш кво да им правиш.
              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
              -----------------------------------------------
              Питието определя съзнанието....
              -----------------------------------------------
              0887770735

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Наздраве!
                Понеделнишки кротка вечер в бара.
                Я се събудете.

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Хе хе, усетих ви... Свърши стъклен дом и се размърдахте
                  Наздраве!
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Не знам, аз гледам робинята Изаура, заради Женоария.
                    Наздраве!

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Дрънчо, да не оспамвам "онази" тема дето писах за тракторите-я ми разшифровай тук какво искаше да кажеш, че нали съм прозд...
                      Наздраве!
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        "Има ли желание - има и начин"
                        Според теб каква е причината да намалеят обработваемите земи? За мен е липсата на желание. Все пак е тежка работа(впечатлението ми е, че ти го знаеш много добре), а ние гледаме на баницата мекото и на работата лекото.
                        И да не пропусна - наздраве!

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                          ... а ние гледаме на баницата мекото и на работата лекото.
                          ....
                          И това е добре че иначе би било ненормално.
                          Наздраве

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Коле, да не им стигнат парите от ремаркето за лекарства дано. Не се ядосвай. Наздраве на всички!
                            Женя Вълчанова 0888272565

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Коле много ми се иска да ти вдигна настроението, едва ли ще успея, но поне ще опитам.
                              18+

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                                "Има ли желание - има и начин"
                                Според теб каква е причината да намалеят обработваемите земи? За мен е липсата на желание. Все пак е тежка работа(впечатлението ми е, че ти го знаеш много добре), а ние гледаме на баницата мекото и на работата лекото.
                                И да не пропусна - наздраве!
                                Разбрал си ме грешно. И сега няма незасети ниви, макар,ч е сега се прави главно заради субсидиите. И тракторите са почти същия брой, само дето не са на едно място, а са пръснати из всички арендатори. А от земеделието може да се печели и то добре, стига да тръгнеш още отначало с капитал. Но това се отнася за всеки вид начинания де.
                                Стига,ч е оспамих бара. Ха наздраве!
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X