От: Бар "Наздраве"
Коле тези и аз ги слушам
миси за парчето и Наздраве!
Коле тези и аз ги слушам
миси за парчето и Наздраве!


Надявам се на следващата сбирка да се видим 
Надявам се на следващата сбирка да се видим 
Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар