От: Бар "Наздраве"
Честито на всички рожденици сипвам си една ледена ракия и вдигам наздравица за тяхно здраве.
Честито на всички рожденици сипвам си една ледена ракия и вдигам наздравица за тяхно здраве.





Тук са 51 потребители онлайн. 0 потребители и 51 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар