От: Бар "Наздраве"
Наздраве и от мен!
Аз пък ще си гледам по BTV Star Wars...
И в бара гледам... wars
Наздраве и от мен!
Аз пък ще си гледам по BTV Star Wars...
И в бара гледам... wars


Първо бира и после водкен...... ама доста добра комбинация се получава!Наздраве!




Тук са 306 потребители онлайн. 0 потребители и 306 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар