От: Бар "Наздраве"
Наздраве и от мен малко късно но по добре късно отколкото хич.
Наздраве и от мен малко късно но по добре късно отколкото хич.
. Коле, що не каза по- рано, че чакаш гости. Щяхме да дойдем с Косьо. Ама като прочетох, вече се бяхме нахвъргали на водката. Голямо наздраве на порастващите ( е и на всички останали де).
. Коле, що не каза по- рано, че чакаш гости. Щяхме да дойдем с Косьо. Ама като прочетох, вече се бяхме нахвъргали на водката. Голямо наздраве на порастващите ( е и на всички останали де).
От утре ме мята една програма, че чак не ми се говори. Другият месец ще измислим нещо. Наздраве на всички оставащи, аз ще отлитам!


Ще помоля някой по светнат в нет-а да постне линк с местоположението на кръчмата.Тук са 176 потребители онлайн. 0 потребители и 176 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар