От: Бар "Наздраве"
Нещо гледам сте се разпили...А наздраве.Блудния се прибра с доволно количество бира....Ше пия!
Нещо гледам сте се разпили...А наздраве.Блудния се прибра с доволно количество бира....Ше пия!
Наздраве!
Наздраве!

Наздраве!








А наздраве уа!
А наздраве уа!
Тук са 68 потребители онлайн. 0 потребители и 68 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар