От: Бар "Наздраве"
А, Наздраве и от мене! Нещо за диня, инжектирана с мастика ли прочетох, или само диня...?
А, Наздраве и от мене! Нещо за диня, инжектирана с мастика ли прочетох, или само диня...?
Наздраве
НаздравеееТук са 22 потребители онлайн. 0 потребители и 22 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар