От: Бар "Наздраве"
Свате, как да те броят за човек, като те знаят какъв си нерез
Пък аз съм мечок
...
Наздраве!
Свате, как да те броят за човек, като те знаят какъв си нерез
Пък аз съм мечок
...Наздраве!
...

А наздраве!
А наздраве!
...
Мисли до утре вечер
Цветенце от тебе искаме по нататъка снимки от градината , Главен нерез (голяма жаждо) тебе не те споменаваме щото само твоето име ши пише у баро



А наздраве!

Тук са 205 потребители онлайн. 0 потребители и 205 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар