От: Бар "Наздраве"
Събора ще е около Пловдив. И аз се надявам да успеем да наминем, но не обичам много да се каня.
Събора ще е около Пловдив. И аз се надявам да успеем да наминем, но не обичам много да се каня.
)

Тук са 269 потребители онлайн. 0 потребители и 269 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар