От: Бар "Наздраве"
"НАЗДРАВЕ"хората Сбира
"НАЗДРАВЕ"хората Сбира
Наздраве!

Па и тя се чуди още какво да прави
Иначе за другото май нема стане утре
Ти се обади като се освободиш пък за по една бира мое да намерим време
Наздраве!Тук са 144 потребители онлайн. 0 потребители и 144 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар