От: Бар "Наздраве"
Наздраве,Ники!А Тишо нещо се затри...
Вили,мерси за салатката!Наздраве!Мастичка?
Наздраве,Ники!А Тишо нещо се затри...
Вили,мерси за салатката!Наздраве!Мастичка?







Така едва те разпознах 
Тук са 23 потребители онлайн. 0 потребители и 23 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар