До: Бар "Наздраве"
Наздравеее! И аз кат бат'Марто съм на ракийка и шопска!
Наздравеее! И аз кат бат'Марто съм на ракийка и шопска!














. А бачкам в Драгалевци и пАтувам всичкото дни
.

НАЗДРАВЕ
. За 50-55 мин.
Тук са 26 потребители онлайн. 0 потребители и 26 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар