До: Бар "Наздраве"
Ще почерпя и Бат'Марто една, че нещо 'зчезна и взе да ми липсва
Наздраве, Марто!
Ще почерпя и Бат'Марто една, че нещо 'зчезна и взе да ми липсва
Наздраве, Марто!

Тук са 178 потребители онлайн. 0 потребители и 178 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар