До: Бар "Наздраве"
Липсват ми некои от старите елемети...Макса,Тишо,Нивата.Дека сте бре...
Maxx mir faelt dein Deutsch...Prost!
Липсват ми некои от старите елемети...Макса,Тишо,Нивата.Дека сте бре...












Наздраве!Egészségünkre!






Тук са 19 потребители онлайн. 0 потребители и 19 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар