До: Бар "Наздраве"
Наздраве и от мен! Узаки с маслинки в зехтин и лимон и черен хляб....и форум естествено!
Наздраве и от мен! Узаки с маслинки в зехтин и лимон и черен хляб....и форум естествено!
Наздраве !
На празна чаша ...











Ако замине и един тон бира, ще се пазаря с Гошето и Бат Бойко за национален траур 


Ако замине и един тон бира, ще се пазаря с Гошето и Бат Бойко за национален траур 




Тук са 374 потребители онлайн. 0 потребители и 374 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар