До: Бар "Наздраве"
Галке, не надничай, а направо влизай
Галке, не надничай, а направо влизай
http://www.youtube.com/watch?v=L5QKBmBAxQk
) !!!
). Та затова, съм метнал едни макарони на фурна.
) !!!

Наздраве
Тук са 24 потребители онлайн. 0 потребители и 24 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар