До: Бар "Наздраве"
При мен няма опасност да свърши ! Имам запаси в мазето
При мен няма опасност да свърши ! Имам запаси в мазето






Наздраве ! Аз за сега съм на вода ... ама и на мене ще ми дойде времето
нямам предвид , че и аз лягам ами , че сядам на компа !
Наздраве ! Аз за сега съм на вода ... ама и на мене ще ми дойде времето
нямам предвид , че и аз лягам ами , че сядам на компа ! 



Лека
Ох ... и аз мисля да лягам , че утре ако не вали се заформя яко кално каране
Лека нощ и наздраве на тези които са нощни птици






Тук са 26 потребители онлайн. 0 потребители и 26 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар