До: Бар "Наздраве"
Взех изпититеее


Взех изпититеее


) . Наздраве

Металика са СИ класика
) край се пие почти само анасонлийка...Става почти като мастика. Нещо което на мен лично ми е много гадно. Ама ако няма другааа...

Тук са 46 потребители онлайн. 0 потребители и 46 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар