Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Наздраве и от мен.Днес хванах един ,,шарко''около трите кила.Естествено му подарих живота.Така кефа е двоен!Ще сънувам шарани тази нощ.
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Добър вечер ,минавам да ви кажа едно наздраве
      http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
        Владо,ако имаш хартисало парче от сомлето,натрий го с чер и олио и го метни на скарата.Може и малко сух девисил.
        ...после ще ме впишеш в семейните анали,като корифей,облагородил органолептичните ви рецептори до следващо ниво на познаниието човешко...
        Наздраве!
        п.п.-Разреждах днес асмалъка и забих бекон/грип имало.../,ориз,лозовия лист и малко джоджен...
        Сега си сърбам благи водки и наглеждам фурнаджиев...
        Че артишета при нас сомове къде Връбнишката река най дълбокото е до коленонай едра риба кротушкатаШе го излапат заедно с костите този вкусен соми аз умрем за сомче ама тука си немаме ДунавЛапайте и разправяйте ние слушаме и участваме у яденетоАз пък отидех у Казичене и врътнах 10 кила луканка и понеже е топло я подкарах на скаратаубавиня ММММММММ
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
          Че артишета при нас сомове къде Връбнишката река най дълбокото е до коленонай едра риба кротушкатаШе го излапат заедно с костите този вкусен соми аз умрем за сомче ама тука си немаме ДунавЛапайте и разправяйте ние слушаме и участваме у яденетоАз пък отидех у Казичене и врътнах 10 кила луканка и понеже е топло я подкарах на скаратаубавиня ММММММММ
          Наборче,Ела насам и ще дръпнем сомче.Пък ако е махнаджия в деня,ще се потрошим с водки,ракии и салати от мъка...
          Наздраве!

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
            Аз пък отидех у Казичене и врътнах 10 кила луканка и понеже е топло я подкарах на скаратаубавиня ММММММММ
            От Ицо ли я взе луканката бре

            Наздраве на всички будни
            Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
            Honda CB 919 Hornet
            0898849413-Светльо
            Кръвна Група: 0+

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Лелелеле срамота 20:27 часът и кръчмата е затворена

              ха наздраве на всички
              Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
              Honda CB 919 Hornet
              0898849413-Светльо
              Кръвна Група: 0+

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от Metal Heart Преглед на мнение
                Лелелеле срамота 20:27 часът и кръчмата е затворена

                ха наздраве на всички
                А, не е затворена, но посетители все още няма.
                Наздраве, колега.
                Един лек поздрав за отварянето:

                The Exploited - Punk is Not Dead
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Ооо мерси мерси ето и аз да върна поздрава с един кавър на Крафтверк сътворен от Рамщайн а клипа от кой филм е оставям на вас да отговорите

                  И Наздраве
                  Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                  Honda CB 919 Hornet
                  0898849413-Светльо
                  Кръвна Група: 0+

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Нема тухли, нема вар....
                    сакааам
                    сакам да строим!!!
                    http://www.youtube.com/watch?v=wLBpLz5ELPI

                    Надраве на твърдите кръчмопоклонници....
                    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                      Нема тухли, нема вар....
                      сакааам
                      сакам да строим!!!
                      http://www.youtube.com/watch?v=wLBpLz5ELPI

                      Надраве на твърдите кръчмопоклонници....
                      Пфф,завръщаш ме в първи клас...,до тук я докарах по "пуберски" спомени...
                      http://www.youtube.com/watch?v=yDAtZ...eature=related

                      ...пък утре съм по работа във Варна,Балчик е на една "мярка" разстояние,но трябва на "бургия" да отида и да се върна.Тук също имам ангажименти,които трябва да овършея в утрешния ден...
                      Наздраве,сигурно друг път ще се видим "тет 'а тет".

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                        Пфф,завръщаш ме в първи клас...,до тук я докарах по "пуберски" спомени...
                        http://www.youtube.com/watch?v=yDAtZ...eature=related

                        ...пък утре съм по работа във Варна,Балчик е на една "мярка" разстояние,но трябва на "бургия" да отида и да се върна.Тук също имам ангажименти,които трябва да овършея в утрешния ден...
                        Наздраве,сигурно друг път ще се видим "тет 'а тет".
                        Утре съм във Варна по работа, към обяд предполагам, ще се освободя.
                        До 4 бири с мезе съм на 0.00 промила...
                        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                          Владо,ако имаш хартисало парче от сомлето,натрий го с чер и олио и го метни на скарата.Може и малко сух девисил.
                          ...после ще ме впишеш в семейните анали,като корифей,облагородил органолептичните ви рецептори до следващо ниво на познаниието човешко...
                          Наздраве!
                          Eхеее , аз съм израсъл на Дунава де . И рематизма и белезите от комарите и пиявиците са си ми от там . Та не ме подценявай за довършителните кулинарни операции - ти само дай матрияла и ше видиш!
                          А снощи наистина остана суров сом , щот прекалихме с ракиджоса и немаше смисъл да се хаби , ма ше го онодиме в събота по спицялна рецепта.
                          А сега специално наздраве на Металното сърце , щот този пич се изтормози от бачкане , докат ни е си угаждаме на душата !
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                            Утре съм във Варна по работа, към обяд предполагам, ще се освободя.
                            До 4 бири с мезе съм на 0.00 промила...
                            Ще звънна непременно,може да окантарим некоя бира със наскарени скумрии.Жена ми ще е с мен,има кой да върне джипа до Русе.

                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            Eхеее , аз съм израсъл на Дунава де . И рематизма и белезите от комарите и пиявиците са си ми от там . Та не ме подценявай за довършителните кулинарни операции - ти само дай матрияла и ше видиш!
                            А снощи наистина остана суров сом , щот прекалихме с ракиджоса и немаше смисъл да се хаби , ма ше го онодиме в събота по спицялна рецепта.
                            А сега специално наздраве на Металното сърце , щот този пич се изтормози от бачкане , докат ни е си угаждаме на душата !
                            Ами да го дам,ама съм циция-ела да го вземеш на 06.06.2009...
                            Аз распера,сома и бялата ги чаластря на скара.Мряна,морунаж и платика панировка или пържене във фифти маргарин и олио.
                            Наздраве!

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от Metal Heart Преглед на мнение
                              От Ицо ли я взе луканката бре

                              Наздраве на всички будни
                              При Жоро къде изкупува кожи до гарата той си има всички удобства.Там я врътнах 10 кила нищо количество
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                E то и тоя Ицо има цехче аз накрая на миналата година взех луканка ама и аз на скарата я мятам че нямам нерви да я чакам да съхне

                                Наздраве
                                Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                                Honda CB 919 Hornet
                                0898849413-Светльо
                                Кръвна Група: 0+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X