До: Бар "Наздраве"
дЪ.
С последни сили, НаздравИ.
дЪ.
С последни сили, НаздравИ.





. Сега вече съм горд, че дори и вечния аватар ще махна(навсякъде съм с Бригадирския).





. Сега вече съм горд, че дори и вечния аватар ще махна(навсякъде съм с Бригадирския)....
И честито увеличение на "домочадието" (кучешкото) 

Тук са 113 потребители онлайн. 0 потребители и 113 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар