Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
    Наздраве.
    Понеже на едно място спомена, че ти предстои палене на двигателя след почти година, това означава ли, че ти предстои "завръщане в строя" с Нива-та?
    Хайде, поздрав и от мен: XENTRIX : Ghostbusters
    Предстои, ама не се знае кога точно. Има бая неща де се пооправят. Но ако е рекъл Господ скоро пак ще е в строя
    Наздраве
    Където Бирата, Там и Аз...

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
      Наздраве и от мен.Въпрос към Стария(като виден унищожител на Каменица):попадал ли си на Каменарка,дето да мирише на МАНДЖА?.Бе напоследък често ми се случва...Дано да е единична партида...Че иначе ми е любима бира...
      Нещо си попаднал на редък случайОт десетина години пием само Каменицапървите глътки са най сладки и имат изключителен аромат на горски ягодиСупер мале никоя друга бира го няма тоя аромат .Първите две три глътки като пийнеш и духнеш наобратно от гърлото към носа супер аромат на горски ягодиайде че ми тръгнаха лигите а пием препек с марулки и краставица и лук от червения
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
        Пуснах маркуча да си поливам оранжерията, а аз си сипах ракийка да се поливам отвътре. А, наздраве.
        У парника само бира и аз одеве полех а ракията само на масасо салатаПоздрави
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Наздраве банда!
          Да живее виновната жила!

          (...то май никой няма да се сети да пита каква е тая "виновна жила" - та да ви кажа - прабаба обичала да си пийва и винце, и ракийка..., и бира, чадо, и бира! на учудените погледи на децата обяснявала, че това й е лекарството за "ейййй таааая виновна жила, тука на врата" и я мори така ....)
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
            Наздраве банда!
            Да живее виновната жила!

            (...то май никой няма да се сети да пита каква е тая "виновна жила" - та да ви кажа - прабаба обичала да си пийва и винце, и ракийка..., и бира, чадо, и бира! на учудените погледи на децата обяснявала, че това й е лекарството за "ейййй таааая виновна жила, тука на врата" и я мори така ....)
            Аз за друга "виновна жила" се присетих,та замълчах,с цел нераздухване на еротични/до хард разгрявка/ мисли,пОмисли и практики...
            Пък спрямо гореупоменатото,никога не съм чувал да касае "тука на врата"...
            Ъ,може нещо да съм пропуснал,докато чета "веселые картинки"...
            Наздраве!

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Айде банда наздраве и от мен!
              Аз съм на биричка
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Тази вечер е доста населено. Нека. Наздраве на всички.
                Хайде, по едно от мен, че приключих "одисеята" със смяната на накладките на задните спирачки на Чероки-то.

                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Пак съм окъснееел. Ма не може да сте изпили всичко.

                  Споко имам си.


                  Ееее. сетих се един стар пиянски...

                  Отишли двама от Наште на един на гости.
                  Една бутилка вино, втора, трета... Жената на стопанина усетила, че работата става дебела и сипала във виното 50% оцет.
                  Единия гост шепне на другия. - Давай да си ходиме. Зеха оцет да ни сервират.
                  Другия му отговаря -Седи мирен бе. Колко оцет може да има в една къща? Ше свърши.

                  А наздраве!
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Е са пуснах мотиката и хванах чашата. Водчица с пържени картофки и паниран кашкавал. А, наздраве.
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Наздраее уеее (както викат масово младежите) !
                      Аз пък от понеделник съм на разделно хранене и.... пиене - една чашка винце, след малко друга с коняче и т.н.
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                        Наздраее уеее (както викат масово младежите) !
                        Аз пък от понеделник съм на разделно хранене и.... пиене - една чашка винце, след малко друга с коняче и т.н.
                        Наздраве, народее!!!
                        Фани, аз отдавна съм на разделно пиене... Гледам да не мешам... ама да ти кажа, поотслабнах от 85 на 95 кила, явно има ефект....
                        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Хм ХмМай съм попаднал сред банда трезвенициНаздраве на тия къде пиятЕгати препеко живо лекарствонаправо ме вдъхновява
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                            Хм ХмМай съм попаднал сред банда трезвенициНаздраве на тия къде пиятЕгати препеко живо лекарствонаправо ме вдъхновява
                            Кви трезвеници бре махалата, нема да живееме с орлите и Лили Иванова

                            Наздраве на всички
                            Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                            Honda CB 919 Hornet
                            0898849413-Светльо
                            Кръвна Група: 0+

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Наздраве пичове

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                                Хм ХмМай съм попаднал сред банда трезвенициНаздраве на тия къде пиятЕгати препеко живо лекарствонаправо ме вдъхновява
                                Хммм, ама още не си запял за доказателство на вдъхновението...
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X