От: Бар "Наздраве"
Сипнах си една ракийка с бобена салатка. Наздраве.
Сипнах си една ракийка с бобена салатка. Наздраве.

А наздраве ВИ!




Тук са 41 потребители онлайн. 0 потребители и 41 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар