От: Бар "Наздраве"
Отворено е.Аз си допивам биричката и мисла да пия един водкен
Наздраве
Отворено е.Аз си допивам биричката и мисла да пия един водкен
Наздраве


Дрън!
Дрън!

Тук са 123 потребители онлайн. 0 потребители и 123 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар