От: Бар "Наздраве"
Ей,от вас човек не може да откаже пиеньето...Пробвам се от известно време...А наздраве!
Ей,от вас човек не може да откаже пиеньето...Пробвам се от известно време...А наздраве!
Ама той КОмпотерчо нали и той чека запис , най-добре ще е да додем по вашенско да си ги получим 


Тук са 142 потребители онлайн. 0 потребители и 142 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар