От: Бар "Наздраве"
Е,беше върха на сладоледа!Ходехме в ОСО-то да играем...Помниш ли Каратеката?Наздраве!
Е,беше върха на сладоледа!Ходехме в ОСО-то да играем...Помниш ли Каратеката?Наздраве!




Тук са 56 потребители онлайн. 0 потребители и 56 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар