Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Свата ти след 3 дена има РД. Като го гледам отсега го е подкарал с пиенето.
    Хвърляй му по едно око да не препие, че най-накрая може да вземе и да се напие!
    Наздраве!
    Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
    Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      НАЗДРАВЕ, НАЗДРАВЕ на всички.. !
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        ....Бат Владо, ти нали щеше да идваш по моя край?..
        За сведение ракията ми е съвсем истинска...
        Ще ! Само чакам да ми излезе новата книжка ... а после пък се зареждат едни "абитюрентски" истории ... та работата се отлага за към деня на Ботев .
        ...ама друго има : уж ракийката ти е истинска , пък edoorrs \ Евгени ме съветва да си нося за всеки случай от мойта ?! Аз като организиран човек без ракийка и кака не тръгвам никъде де , ама ....

        Наздраве !
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Бат Владо, ти нали щеше да идваш по моя край?..
          За сведение ракията ми е съвсем истинска, в момента блажено си пийвам от нея.
          Наздраве.

          Абе де се изгуби свата? Или пак си пие сам...
          Че съм загубен-загубен съм...Ама не съм се загубил...А наздраве!
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Владо, ти не го слушай Евгени, той не ми е виждал очите зелени ли са, оранжеви ли са... Камо ли да приказва за ракията ми. Ако беше дошъл на събора в Родопите щеше да я опиташ. Както и на някои други мероприятия.
            Бе ти само се обади като ще идваш, ще видиш...

            Айде наздраве.
            Даже на изгубените, дето още не са се намерили.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Ronnie James Dio.....

              Баф мааму ! Сега се връщам в едни години , когато голяма част от пиещите тук са били / или не са / докоснати от Великото тайнство в живота : Зачеването ....

              ... та спомням си един късен следобед , когато докато бат ви Владо упражняваше солото на "Burn" върху една раздрънкана електричка , с помощта на домашно модифициран усилвател на базата на "Ворошилов" , в гаража връхлетя едно приятелче с чисто нова тава ( "тава " казвахме на винилова плоча , демек : LP ) на вече новата група на Ричи Блекмор , внесена полулегално от съседската СФРЮ.....
              В интерес на истината , нещата в нашата Социалистическа рОдина се случваха все със закъснение - сигурно заради часовата разлика със Запада , та е оправдано и изоставането с тавите , идващи от съседска Югославия ( еееех , защо не бяхме поне като Сърбите ! ) , та докато тренирахме с Пърпъл , то вече беше се появила изгряващата дъга на Ричи ...

              ... но нито Ричи щеше да е Ричи , нито Дио щеше да е Дио , ако я нямаше тази симбиоза :


              ( дано само съм цитирал клипа както си требе , щото в това отношение съм с две леви рЪце )

              Наздраве !

              ПС. Уф , знаех си ... поне да пусна линка

              http://www.youtube.com/watch?v=32hlw...eature=related
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Владо, ти не го слушай Евгени, той не ми е виждал очите зелени ли са, оранжеви ли са... Камо ли да приказва за ракията ми. Ако беше дошъл на събора в Родопите щеше да я опиташ. Както и на някои други мероприятия.
                Бе ти само се обади като ще идваш, ще видиш...

                Айде наздраве.
                Даже на изгубените, дето още не са се намерили.
                На кои бе Коле, че ми стана интересно?
                Май аз не съм бил поканен.

                Хайде наздраве! Едвам ме навихте...

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Наздраве бандаааа !!!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Наздраве, Вили!
                    Наздраве, бара!
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                      Май аз не съм бил поканен.
                      Тц, на всички си бил поканен, както е поканен всеки един. Друг е въпросът дали си идвал.
                      Ако си мислиш, че 2 кила ракия ще ме съборят-лъжеш се... Просто на двете сбирки в Балчик така се случи. А за последната имах толкова грижи на главата, че яденето и пиенето ми бяха най-последната грижа. Просто бях решил, че като имам 100-200 лева в джоба мога да си купя това което ми трябва за ядене и пиене.

                      Та наздраве де...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Коле, сега се връщам да чета кой те ядоса! Я пийни и рекни .. НАЗДРАВЕ

                        Наздраве, Тигре
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Тц, на всички си бил поканен, както е поканен всеки един. Друг е въпросът дали си идвал.
                          Ако си мислиш, че 2 кила ракия ще ме съборят-лъжеш се... Просто на двете сбирки в Балчик така се случи. А за последната имах толкова грижи на главата, че яденето и пиенето ми бяха най-последната грижа. Просто бях решил, че като имам 100-200 лева в джоба мога да си купя това което ми трябва за ядене и пиене.

                          Та наздраве де...
                          Хайде, хайде не се оправдавай...то аз и домашна ракия не пия.
                          Само тази на Гадеф, ама тя много хубава беше.

                          Наздраве де!

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Наздраве!
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Ейййй, Мартиии !!! Как се радвам да те "видя"! КАк си ?
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                Ейййй, Мартиии !!! Как се радвам да те "видя"! КАк си ?
                                Мърдам ощеНаздраве,Вили!
                                Виден столичен ихтиолог

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X