От: Бар "Наздраве"
Ооо, Марти, ха добра вечер , дет' се вика!
Как е душко?
Наздраве!
Ооо, Марти, ха добра вечер , дет' се вика!
Как е душко?
Наздраве!





Какво прави малката?Тук са 58 потребители онлайн. 0 потребители и 58 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар