От: Бар "Наздраве"
Последна глътка бира. Последно наздраве и лека от мен!
Последна глътка бира. Последно наздраве и лека от мен!
Наздраве от мен, засега с кафе, след малко ще видим!
Наздраве от мен, засега с кафе, след малко ще видим!
Наздраве от мен, засега с кафе, след малко ще видим!
Тук са 41 потребители онлайн. 0 потребители и 41 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар