От: Бар "Наздраве"
Наздраве, змейове! На гости със мистрия съм и пием мастика (сега), а цел ден, бира...
Наздраве, змейове! На гости със мистрия съм и пием мастика (сега), а цел ден, бира...

Тук са 136 потребители онлайн. 0 потребители и 136 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар