От: Бар "Наздраве"
Наздрве ама нещо празно у бара!
Наздрве ама нещо празно у бара!
. Жули, страхотни новини! Дано всеки ден има все по- добри и по- хубави такива. И аз успях да приспя децата и сядам да ви кажа едно силно нааааааааздраве!
Тук са 452 потребители онлайн. 0 потребители и 452 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар