От: Бар "Наздраве"
Ай де и аз по случай събота си сипах едно пиене и ви казвам наздраве на всички у бара.
Ай де и аз по случай събота си сипах едно пиене и ви казвам наздраве на всички у бара.


Тук са 62 потребители онлайн. 0 потребители и 62 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар