От: Бар "Наздраве"
Добра е... Цвете, да ти я харижа на теб? Тъкмо ще си съскате двете


Наздраве.
Добра е... Цвете, да ти я харижа на теб? Тъкмо ще си съскате двете
Наздраве.

Не се плаши, ние така си се подбъзгваме приятелски



Тук са 29 потребители онлайн. 0 потребители и 29 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар