От: Бар "Наздраве"
Нещо не схващам за какво става въпрос?..
Иначе-наздраве.
Нещо не схващам за какво става въпрос?..
Иначе-наздраве.
А наздраве!
Тук са 20 потребители онлайн. 0 потребители и 20 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар