До: Бар "Наздраве"
Наздраве на всички в кръчмата!
аз съм скромно-на пелинче с копито
Наздраве на всички в кръчмата!
аз съм скромно-на пелинче с копито
аз съм скромно-на пелинче с копито
няма никой бе!
няма кой да почерпиииииииииии
ОООП то май няма нужда
,айде,аз ще платяяяя ,утре си ти
ОООП то май няма нужда
.


!
. И аз съм на червеното винце, наздраве!


!
и приятна компания
Тук са 447 потребители онлайн. 0 потребители и 447 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар