От: Бар "Наздраве"
Каксте бе Чеда мои,да заместя дедо поп за малко.
Наздраве на целото бар.
Каксте бе Чеда мои,да заместя дедо поп за малко.
Наздраве на целото бар.
Като си рекъл, Мохито да е... със сламки.


Тук са 120 потребители онлайн. 0 потребители и 120 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар