Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Коле , срам- не срам това с предложението за сбирка съм го пропуснал ( може би поради рядкото ми влизане напоследък )
    Я ако обичаш чукни на лична , или пък дай линк с началото за да не отегчаваме аудиторията . Дет се казва с кое - къде-кога и как Да видя дали мога да се включа , че и без друго имам едно ходене по вашия край .

    .. и да използвам повода : Това с катета както се и очаква не сме го измислили ние . И не е от вчера . Твоя въпрос съм го задавал на моя професор по Технология на заваряването някъде около `83-та. "Катета" е леко условен . Умишлено се дава височината в триъгълника по няколко причини . Първо , защото не винаги заваряваните страници образуват прав ъгъл ( а понятието катет е в правоъгълния триъгълник) . Освен това се счита , че добрия заварчик прави ъглов шев , образувайки във всички случаи равнобедрен триъгълник . Така че за целите на якостните пресмятания на заварените шевове е по-удобно директно да се ползва височината в триъгълника ... и някои други неща , ама дали го обясних н а трето уиски .... Абе приеми го така
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      Коле , срам- не срам това с предложението за сбирка съм го пропуснал ( може би поради рядкото ми влизане напоследък )
      Я ако обичаш чукни на лична , или пък дай линк с началото за да не отегчаваме аудиторията . Дет се казва с кое - къде-кога и как Да видя дали мога да се включа , че и без друго имам едно ходене по вашия край .

      .. и да използвам повода : Това с катета както се и очаква не сме го измислили ние . И не е от вчера . Твоя въпрос съм го задавал на моя професор по Технология на заваряването някъде около `83-та. "Катета" е леко условен . Умишлено се дава височината в триъгълника по няколко причини . Първо , защото не винаги заваряваните страници образуват прав ъгъл ( а понятието катет е в правоъгълния триъгълник) . Освен това се счита , че добрия заварчик прави ъглов шев , образувайки във всички случаи равнобедрен триъгълник . Така че за целите на якостните пресмятания на заварените шевове е по-удобно директно да се ползва височината в триъгълника ... и някои други неща , ама дали го обясних н а трето уиски .... Абе приеми го така
      За сбирката няма нищо специално-каним се, каним се, па се организираме... Вече за четвърти или пети път. Този път реших да е при мен-хем на сбирка, хем на състезание по офроуд. Датата е 4 Декември, през дена е състезанието, а вечерта-нашата сбирка. Всички са поканени, заповядай и ти. Да се запознаем най-накрая... За катетите разбрах, ма пак не ми харесва идеята... Нищо, наживо ще си поговорим повече.
      Наздраве!
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Браво, Коле!
        Цвете видя ли, че Колето е романтична душа.
        Наздраве, група!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Още малко романтика:


          Шъная е страхотна! И като певица, и като представител на собствения си пол
          Наздраве приятели.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Я и аз да пусна нещо.



            И за китаристите. Гледаме, но без да се пробваме да повтаряме, че ще катастрофираме.



            Наздраве

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"


              Наздраве! С едно голямо! Питие...имам предвид!

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Добър вечер и от мен,аз се боря с един MapSource и не мага да го подкарам как то трябва.Ама явно е от мен проблема.
                Като не става поне да се напукам.
                Наздраве на цялата компания.
                Константин Вълчанов.0888313247

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"



                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Поздрав и от мен!
                    Наздраве!

                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от kosio7808 Преглед на мнение
                      Добър вечер и от мен,аз се боря с един MapSource и не мага да го подкарам как то трябва.Ама явно е от мен проблема.
                      Като не става поне да се напукам.
                      Наздраве на цялата компания.
                      Това за напукването е сигурно... Аз с моя не се борих въобще, напарво извиках шурея, и той направи каквото си трябва... Наздраве Косьо.

                      Още малко нежност и романтика, че мерлото започва да действа, и издивявам...


                      Наздраве!
                      Последно редактирано от nickbochev; 16-11-10, 20:59. Причина: коригиране на клип
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Ей много шумно у бара, ква таз силна музика.
                        А и от мен Наздраве!
                        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Ееее, един път било тихо, друг път никой нямало..сега па било шумно... Доби,поздрав за теб и всички тук с една прекрасна песен, изсвирена от един велик майстор на цигулката, който ни прави чест да свири наш фолклор, за което си струва да си кажем Наздраве!
                          Последно редактирано от Dan7; 16-11-10, 19:59.

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Малък, ти какво направи бе?
                            Ние се мъим да привлечем дамите, правим се на клоуни, пускаме всякакви нежни песни, а ти с един замах ги изхвърли...
                            Веднага да се засрамиш...
                            На другите-наздраве!
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Наздраве, банда! С биричка и тук - хубава музичка
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Еми понеже се почна с поздравите и във връзка с нежната музика .. и понеже Цвета се оплака , че снощи е атакувана с твърди парчета : Сега един специален поздрав с меко .. ама от твърда група , от един мегаконцерт от нашата черга



                                ПС. Баси , получи ми се Тубата !
                                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X