От: Бар "Наздраве"
Излизам за да изпия няколко бири по повод уволнението си и ви казвам едно Наздраве!
Излизам за да изпия няколко бири по повод уволнението си и ви казвам едно Наздраве!
Нещо съм пропуснала явно...ти къде беше, ако не е тайна ?!
Ако нечия съпруга или приятелка не си пада по лазене в палатка, с удоволствие ще си правим компания на топло и сухо


Тук са 89 потребители онлайн. 0 потребители и 89 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар