От: Бар "Наздраве"
И от мен последно наздраве, че утре сме на работа...
И от мен последно наздраве, че утре сме на работа...

(за отпуска имам предвид)


Тук са 46 потребители онлайн. 0 потребители и 46 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар